Karot Bartın, Beton Delme Bartın

Bartınkarot olarak, Bartın ilinde öncü kuruluşumuz Merkezkarot olarakta Bartın ve Merkez için hizmet vermektedir.

Karot Bartın, Beton Delme Bartın, Karot Delme makineleri yatay ve dikey konumlarda 180° açı kullanılacak biçimde geliştirilmiş olup, Merkez çözüm odaklı her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir. Asansör ve merdiven boşluğu açılımlarında, zemin beton çatlaklarını önlemek için derz kesimlerinde, kapı, pencere, Karot Bartın, Beton Delme Bartın, kanal, istinat duvarlarının Merkez kesim ve açılımları gibi işlemlerde kullanılır.

Hiçbir şekilde darbe vermeden, demir donatılı ve donatısız zeminde, 45º & 90º lik açılarla Merkez delim yapabilme, Q20 çap & Q1000 çap arası, 1000 cm derinliğe kadar delim yapılabilmektedir. Sonuç itibariyle karot kelimesi denince, akla ilk gelen sözlük anlamı beton delme, Karot Bartın, Beton Delme Bartın, beton kesme makinaları ve uygulamaları akla gelmektedir, Demir donatılı ve demir donatısız beton zeminlerde, Karot Bartın, Beton Delme Bartın, mermer granit vb hassas yüzeylerin delimlerinde Merkezkarot ile Bartınbetondelme uygulamaları yapılabilmektedir.

Bartın Karot firmamız profesyonel olarak Bartın ve Merkez, Kurucaşile, Ulus, Amasra ilçelerinde karot beton delme hizmeti vermektedir. Bartın ve Merkez için sorunsuzca her kalınlıktaki betonları tecrübeli ekibimiz itina ile karot ile delmektedir. Merkez beton delme işlemi bilinçsiz yapıldıgında külfetli ve riskli bir iştir. Zira delme sırasında yapıya zarar verme ihtimali, delinecek betonun mevkisi açısından sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Dolayısıyla Merkez beton delme işini bu işin profesyonelleri yapmalıdır. 

Bartın karot firmamız personelleri yapılarda tehlikeli yerlerde Merkez beton delme için özel eğitim almıştır. Personellerimizin iş güvenliği her şeyden önce gelmektedir. Merkez beton delim işlemi Bartın Karot ile yapılır. Merkez Karot ile delinen betonlar en az hasarla delinmiş olur. Kırıcılar ile yapılan delmeler beton zemine veya duvara zarar vermektedir. Bartınbetondelme firmamız titizlikle karot delme işlemi yapmaktadır.

1995 yılından bu yana Bartın beton delme firması olarak Bartın şubemizdeki faaliyetlerimizi Merkez, Kurucaşile, Ulus, Amasra ilçeleri dahil, 81 ilimiz ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Faaliyet alanlarımız içerisinde Merkez karot, Bartın beton delme, Merkez beton kesme, tel kesme, Karot Bartın, Beton Delme Bartın, halatla kesme, enjeksiyon, beton kırma, filiz ekme, derz kesme, beton silme, otopark boyama, hidrolik raylı kesme, ankraj, bina yıkımı, bina güçlendirme alanlarında endüstriyel tasarım alanında çalışmaktayız. 

Bartın ve Merkez için Tek değiliz ama, En iyiyiz..!

Hizmet Verdiğimiz Diğer Bartın İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller